Adria Twin 640
NIEUW BINNEN
Inclusief nieuwe apk, campercheck, onderhoudsbeurt en garantie
Inruil van uw auto, boot, caravan of camper is altijd bespreekbaar
NIEUW BINNEN - Met deze Adria Twin 640 SLB Plus bent u lekker compact (6.40m), kunt u op de mooiste plekken komen, maar geniet u van 5 sterren luxe door de ruime, slimme en complete uitvoering! Enkele bedden met een gemakkelijke instap, een volwaardige douche, een fietsenrek voor e-bikes en een comfortabele 9 traps automaat met liefst 140 pk zijn enkele van de vele eigenschappen van deze prachtige Adria buscamper. We hebben hem, net als veel van onze andere camper ingekocht van de 1e eigenaar.
Lengte 6.36m*
Breedte 2.05m*
Hoogte 2.58 m*
*Fabrieksopgave
INDELING
Voorin de cabine twee luxe draai-, verstel- en kantelbare comfortstoelen met armleuning. Achter de voorstoelen is een brede twee persoons bank met verschuifbare tafel.
In het midden de keuken welke is uitgerust met een spoelbassin met mengkraan (warm en koud water), een koelkast met vriezer, veel kast en opbergruimte, lades met softclose en een kooktoestel spoelbassin met glasafdekking.
Tegenover de keuken is de natte cel met een Thetford cassettetoilet, wastafel en een volwaardige douche! De wastafel is gemonteerd op een unieke draaibare wand. Door deze te draaien wordt een prachtige douchecabine gecreëerd.
Achterin twee royale enkele bedden met een gemakkelijke instap. Boven de bedden is veel kastruimte en eronder een enorme garage en ook aparte kasten en lades. De bedden zijn eenvoudig omhoog te klappen voor een grote transportruimte.
Accessoires, opties en extra's:
CABINE
- Stuurbekrachtiging
- Radio / CD / USB
- Bluetooth (handsfree of multimediatoepassingen)
- Airco op de motor
- Elektrisch bedienbare ramen
- Verstelbare buitenspiegels inclusief dode hoek spiegel en geïntegreerde richtingaanwijzer
- Cruisecontrol op stuur bediend
- In hoogte verstelbare koplampen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Multifunctioneel stuurwiel
- Boordcomputer
- Start- /Stop systeem
- Airbags
- ABS
- Traction control
- Achteruitrij / parkeer sensoren
- CV Centrale deurvergrendeling afstand bediend
- Cabineverduistering (plisse) Remis Remifront IV-D
- Bekerhouders
- Startblokkering
- Luchtvering VB Suspension
- Verstelbare comfort stoelen
- Stoel draaibaar
- Comfortstoel met armleuning
CAMPERGEDEELTE INTERIEUR
- Combi cassette met verduistering en anti muggen plissé
- Hordeur
- Dak-/ventilatieramen
- Groot (Heki) Dakluik
- Truma combi boiler - I-net ready
- Truma digitale display CP Plus
- Ringverwarming
- Flatscreen TV
- Schotel automatisch Alden
- Brandblusser
- Luxe bekleding
- Led verlichting
- Indirectie sfeerverlichting
- Dinette / Zitgroep om te bouwen tot extra bed
KEUKEN
- Kooktoestel met glazen afdekking en ontsteker
- Grote compressorkoelkast met groot vriesvak
- Softclose op de keukenlades
- L-keuken
BADKAMER
- Toilet/wasruimte
- Cassettetoilet Thetford
- Wastafel
- Douche
EXTERIEUR
- Luifel Thule 6300
- Garage / grote opbergruimte onder de bedden
- Elektrisch uitschuifbare instap
- Lage en gemakkelijke instap
- Buitenlamp led
- Fietsenrek Van-Bike opklab- en wegdraaibaar voor E-bikes
- 3e Remlicht
- Bumpers in kleur gespoten
- Aluminium Velgen
- Zonnepaneel
- Vlakke ingelegde ramen met aluminium kader
- Watertank (Schoon)
- Watertank (Afval)
- Etc.
Met de grootste zorg stellen wij onze advertenties samen, echter kunt u geen rechten ontlenen aan de inhoud. Type-, druk-, prijs- en uitvoeringsfouten voorbehouden. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer voor aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
NIEUW BINNEN